Blog biologiczny

Blog biologiczny
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

Internetowe pomoce naukowe nie są niczym dziwnym. Badania przeprowadzone przez CBOS już w 2012 roku wykazały, że 93% mieszkańców Polski korzysta z Internetu, w tym największy procent stanowią ludzie młodzi między 18 a 24 rokiem życia, czyli są to osoby w przeważającej części pobierające naukę w szkołach średnich lub wyższych. Internet dla młodego człowieka jest kopalnią wiedzy.

Często same szkoły wprowadzają go na stałe do zajęć, pokazując uczniom, jak bezpiecznie można z niego korzystać i jakie korzyści przynosi nauka online wyświetlając na przykład filmy edukacyjne. I właśnie dla uczniów też powstają między innymi specjalnie dedykowane portale edukacyjne. Może to być portal geograficzny, portal historyczny czy portal biologiczny, gdzie można znaleźć wiele ciekawostek, które rozszerzają wiedzę książkową i są pomocne w codziennej nauce, jak i przygotowaniu do egzaminów maturalnych czy semestralnych na studiach. Warto zauważyć, że uczniowie coraz częściej z takich pomocy korzystają. Internet poszerza ich wiedzę oraz pozwala lepiej i szybciej przyswoić konkretny materiał naukowy.

 

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Fordanserki

    Jeśli prowadzisz imprezy w klubach, ale nie zawsze udaje ci się szybko je rozkręcić, choć puszczasz najlepszą muzykę do tańca, może powinieneś pomyśleć o zatrudnieniu fordanserki lub kilku? Są to wynajęte tancerki, których zadaniem jest przede wszystkim dobra zabawa. Ich widok zachęca pozostałych uczestników imprezy do wyjścia na parkiet i pozostania w klubie przez całą…

    Read more

Kategorie