Co roku nowy Windows

Co roku nowy Windows
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Co roku nowy Windows

Te informacje krążą już po internecie już od ponad roku podobno kolejnym dużym krokiem w nowej strategii rozwoju firmy z Redmond ma być scalenie ze sobą platformy Windows RT oraz Windows Phone w hybrydowy system operacyjny. Ponad to zmiany czekają także systemy operacyjne przeznaczone dla komputerów typu PC oraz laptopów. Już z oficjalnych informacji producenta można się dowiedzieć o planowanej w przyszłym roku premierze Windows 9. Podobno ma być to ostatni Windows w znanej powszechnie formie. Na razie nie wiadomo, czy będzie on bazował na wersji 7, czy wydany zostanie jako odświeżony Windows 8.

By utrzymać pozycję lidera na rynku firmę Microsoft czekają duże zmiany. W którą stronie one pójdą okaże się w najbliższych latach. Ostatnim planowanym krokiem jest wydanie do 2016 roku systemu o roboczej nazwie Windows 10. Oprogramowanie ma być przystosowane do pracy w chmurze oraz będzie miało zupełnie nowy interfejs użytkownika który będzie można kontrolować wzrokiem. Również w 2015 roku można się spodziewać wejścia na rynek Windows w wersji 9.1.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Sukces muzyczny, czym się charakteryzuje

    Nie wiem, dlaczego w naszym kraju, tak wiele gwiazd muzycznych, uważających się za wirtuoza sceny muzycznej, skoro w rzeczywistości tak nie jest. Dla mnie, to pan Grechuta czy Niemen, mogą się za takie ikony uważać, ewentualnie również nieżyjący wielki artysta, czyli Rysiek Rydel. Tutaj nie chodzi, by pojawić się na scenie, trzeba jeszcze skutecznie dotrzeć…

    Read more

Kategorie