Co roku nowy Windows

Co roku nowy Windows
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Co roku nowy Windows

Te informacje krążą już po internecie już od ponad roku podobno kolejnym dużym krokiem w nowej strategii rozwoju firmy z Redmond ma być scalenie ze sobą platformy Windows RT oraz Windows Phone w hybrydowy system operacyjny. Ponad to zmiany czekają także systemy operacyjne przeznaczone dla komputerów typu PC oraz laptopów. Już z oficjalnych informacji producenta można się dowiedzieć o planowanej w przyszłym roku premierze Windows 9. Podobno ma być to ostatni Windows w znanej powszechnie formie. Na razie nie wiadomo, czy będzie on bazował na wersji 7, czy wydany zostanie jako odświeżony Windows 8.

By utrzymać pozycję lidera na rynku firmę Microsoft czekają duże zmiany. W którą stronie one pójdą okaże się w najbliższych latach. Ostatnim planowanym krokiem jest wydanie do 2016 roku systemu o roboczej nazwie Windows 10. Oprogramowanie ma być przystosowane do pracy w chmurze oraz będzie miało zupełnie nowy interfejs użytkownika który będzie można kontrolować wzrokiem. Również w 2015 roku można się spodziewać wejścia na rynek Windows w wersji 9.1.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Ranking firm szkoleniowych

    Kodeks Pracy przewiduje obowiązek pracodawcy do umożliwienia pracownikowi zdobywania nowych umiejętności. Ja w swoich rozważaniach posunę się krok dalej. Uważam, że w interesie pracodawcy jest to, żeby posiadać jak najlepiej wykwalifikowanego pracownika. Pracodawca nie powinien bać się inwestować w pracownika, nawet mimo obawy, że może on przejść do konkurencyjnej firmy. Opublikowany ranking firm szkoleniowych pokazuje,…

    Read more

Kategorie