Coaching – Sosnowiec

Coaching – Sosnowiec
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

coaching (5)Spełniaj marzenia
W ostatnich latach, w Polsce panuje moda na korzystanie z usług trenerów mentalnych i osób, której pomagają w podejmowaniu życiowych decyzji. Korzystanie z usług takiego trenera, przestało być snobizmem, a stało się metodą do uzyskania równowagi życiowej. Coaching stał się czymś więcej, niż lawiną pustych sloganów, wygłaszanych przez dobrze ubranych panów, z przyklejonym uśmiechem. Jest to znakomita metoda, pozwalająca uruchomić w nas pokłady ambicji, o jakie sami byśmy się nie podejrzewali.

Dobry coach jest jak dobry reżyser. Wydawać, by się mogło, że dobrzy aktorzy doskonale znają się na swojej pracy i nie potrzebny im ktoś, kto będzie im dawał rady i uwagi. Nic bardziej mylnego. Dobry reżyser, jak i dobry coach, stoją niejako tuż za naszymi plecami i delikatnymi szeptami przekazują uwagi, które pozwalają osiągnąć jak najlepszy efekt. Podobnie jest z ludźmi, którzy chcą osiągnąć wymarzone cele, lecz sądzą ,że jest to niemożliwe. Dobry coach nie zada pytania: Czy da się to zrobić? Dobry coach zada pytanie: Co zrobić, aby to osiągnąć?

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Tłumacz niemieckiego Katowice

    Tłumacze z języka niemieckiego W dzisiejszych czasach coraz częściej potrzebujemy porad tłumaczy. Zawieramy znajomości z osobami mieszkającymi za granicą, zawieramy umowy oraz rozszerzamy swoje biznesy na skalę międzynarodową. Często jednak brakuje nam znajomości języka, który jest nam aktualnie potrzebny. Tłumacz niemieckiego katowice zna się na swojej pracy, posiada potrzebną wiedzę oraz kwalifikacje, dzięki czemu można…

    Read more

Kategorie