Coaching – Sosnowiec

Coaching – Sosnowiec
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

coaching (5)Spełniaj marzenia
W ostatnich latach, w Polsce panuje moda na korzystanie z usług trenerów mentalnych i osób, której pomagają w podejmowaniu życiowych decyzji. Korzystanie z usług takiego trenera, przestało być snobizmem, a stało się metodą do uzyskania równowagi życiowej. Coaching stał się czymś więcej, niż lawiną pustych sloganów, wygłaszanych przez dobrze ubranych panów, z przyklejonym uśmiechem. Jest to znakomita metoda, pozwalająca uruchomić w nas pokłady ambicji, o jakie sami byśmy się nie podejrzewali.

Dobry coach jest jak dobry reżyser. Wydawać, by się mogło, że dobrzy aktorzy doskonale znają się na swojej pracy i nie potrzebny im ktoś, kto będzie im dawał rady i uwagi. Nic bardziej mylnego. Dobry reżyser, jak i dobry coach, stoją niejako tuż za naszymi plecami i delikatnymi szeptami przekazują uwagi, które pozwalają osiągnąć jak najlepszy efekt. Podobnie jest z ludźmi, którzy chcą osiągnąć wymarzone cele, lecz sądzą ,że jest to niemożliwe. Dobry coach nie zada pytania: Czy da się to zrobić? Dobry coach zada pytanie: Co zrobić, aby to osiągnąć?

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Biuro tłumaczeń Poznań

    Komu zlecić tłumaczenia tekstów? Oczywiście z pomocą w tej materii przychodzi np. biuro tłumaczeń Poznań. Biuro tłumaczeń Poznań to oczywiście przykładowa propozycja, jakich bardzo wiele można znaleźć zarówno w świecie realnym, jak i w internecie. Biura tłumaczeń to dzisiaj bardzo popularne punkty usługowe. Nasze kontakty z zagranicą stale się poszerzają, a więc tym samym w…

    Read more

Kategorie