Coaching – Sosnowiec

Coaching – Sosnowiec
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

coaching (5)Spełniaj marzenia
W ostatnich latach, w Polsce panuje moda na korzystanie z usług trenerów mentalnych i osób, której pomagają w podejmowaniu życiowych decyzji. Korzystanie z usług takiego trenera, przestało być snobizmem, a stało się metodą do uzyskania równowagi życiowej. Coaching stał się czymś więcej, niż lawiną pustych sloganów, wygłaszanych przez dobrze ubranych panów, z przyklejonym uśmiechem. Jest to znakomita metoda, pozwalająca uruchomić w nas pokłady ambicji, o jakie sami byśmy się nie podejrzewali.

Dobry coach jest jak dobry reżyser. Wydawać, by się mogło, że dobrzy aktorzy doskonale znają się na swojej pracy i nie potrzebny im ktoś, kto będzie im dawał rady i uwagi. Nic bardziej mylnego. Dobry reżyser, jak i dobry coach, stoją niejako tuż za naszymi plecami i delikatnymi szeptami przekazują uwagi, które pozwalają osiągnąć jak najlepszy efekt. Podobnie jest z ludźmi, którzy chcą osiągnąć wymarzone cele, lecz sądzą ,że jest to niemożliwe. Dobry coach nie zada pytania: Czy da się to zrobić? Dobry coach zada pytanie: Co zrobić, aby to osiągnąć?

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Karta zapisu do przedszkola

    Przedszkole w Gdańsku Każdy, kto ma dzieci przyzna, że chcemy podejmować wybory, które są dla nich odpowiednie. Bardzo zależy nam na tym, żeby nasze maluchy rozwijały się jak najlepiej. Jesteśmy gotowi wiele poświęcić na to, żeby zapewnić im szczęście, radość i zadowolenie. Maluchy są najważniejszym, co mamy. Nie szczędzimy starań ani pieniędzy na to, żeby…

    Read more

Kategorie