Dodatkowe korepetycje

Dodatkowe korepetycje
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Korzystając ze zdobyczy nowoczesnych technologii możemy nie tylko dobrze się bawić, ale także uczyć. Jak wiadomo komputery dostępne są na wyciągnięcie ręki. Korzystamy z nich w celach służbowych i prywatnych. Jeśli chcemy, żeby nasze dzieci swój wolny czas spędzały nie tylko na portalach społecznościowych i podczas grania w nic nie wnoszące do rozwoju gry, to może warto im zaproponować jakąś dodatkową rozrywkę?

I tak na przykład jeżeli naszemu dziecku nauka w szkole nie idzie zbyt dobrze, to z pewnością uda nam się znaleźć jakiś kurs komputerowy, czy nawet grę, która zachęci go do poznawania zasad gramatyki, ortografii czy matematyki. W dobie naszych czasów nie musimy szukać klasycznych korepetytorów. Uczenie się poprzez zabawę może przynieść bardzo dobre efekty. Tak naprawdę dziecko nawet się nie spostrzeże kiedy wciągnie go nowe zadanie. Takie dodatkowe korepetycje należy dobierać do wieku dziecka. Oferta programów jest spora, a podczas kupowania gier warto wziąć pod uwagę zdanie naszego dziecka. W końcu to ono będzie z nich korzystać.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Wola a działanie

    Na przykład, niemowlę przez długi czas nie potrafi dokładnie ustalić długości swoich rąk. Właśnie to, a nie brak koordynacji, jest przyczyną tego, że dzieci nie trafiają w lecącą piłkę. W kategoriach przeżycia jest to słuszne, gdyż ręce dziecka bezustannie rosną, tak że żadne dziedziczne pojęcie o dłu|gości zasięgu nie byłoby tu przydatne. W jaki sposób…

    Read more

Kategorie