Facebook

Facebook
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Facebook pracuje nad wspólnymi albumami dla znajomych

Z informacji jakie podaje portal Mashable wynika jednoznacznie, że Facebook pracuje nad funkcjonalnością, która pozwoli na zapraszanie znajomych do tworzenia wspólnych albumów fotograficznych.

Facebook
Album dla znajomych przełomem w kwestii społeczności internetowych?

Przypomnijmy, że do tej pory niemożliwym było opublikowanie albumu w taki sposób, aby po dodaniu zdjęć, wszystkie z nich trafiły do folderów oznaczonych osób. Facebook zdecydował się wprowadzić opcję, która pozwoli na tworzenie współdzielonych albumów zdjęć. Projekt wydaje się, że wszedł w fazę ostatecznych testów, bo część użytkowników może już go testować.
Zasada co do tworzenia wspólnych albumów zdjęć

Warto podkreślić, że jak informuje serwis mashable.com, od teraz wspólne albumy będą mogły być tworzone przez łącznie 10 osób, a limit narzucony na każdy folder nie wydaje się być zbyt uciążliwy; dla każdego albumu wspólnego zarezerwowano poziom 200 fotografii. Ostatecznie albumy będą mogły być udostępniane znajomym lub dowolnym użytkownikom Facebooka, lub też oznaczane jako „prywatne”.

Pomysł jaki zostanie wdrożony to efekt pracy kilku specjalistów z Facebooka, którzy poza swoimi ściśle określonymi zadaniami podjęli się stworzenia własnego projektu (coś na wzór wprowadzania usług w godzinach pracy przez pracowników Google). Pełna funkcjonalność wspólnych albumów ma być dostępna najpierw w wersji tradycyjnej, z czasem pojawi się także w aplikacjach na urządzenia mobilne.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Ośrodek szkolenia kierowców Lublin

    Kiedy młodzi ludzie wejdą w życie pełnoletnie, czyli skończą 18 lat, stają przed wieloma ważnymi decyzjami. Jednak w większości chodzą jeszcze do szkół średnich, więc pytanie, czy takie osoby stają się już odpowiedzialne i samodzielne ? Myślę, że nie. Taki wiek, to głównie od 21 roku życia. Po wejściu w pełnoletność, takie osoby, jedynie muszą…

    Read more

Kategorie