Firefox

Firefox
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Na początku grudnia premiera Modern Firefox’a

Przeglądarka Firefox wiedzę prym wśród Polskich użytkowników przede wszystkim ze względu na liczne zalety i łatwości użytkowania. Obecnie nowa odsłona przeglądarki już idealnie dopasowana do Windows 8 czyli interfejsu Modern UI odbędzie się na początku grudnia.

Nowe dziecko Mozzilli

Windows 8 jest rewolucją wśród systemów oferowanych przez firmę Microsoft ze względu na budowę rdzenia systemu. Dlatego też Mozzila aby dogonić najpowszechniej używany system na świecie rozpoczęła pracę nad nowym Firefoksem już w 2012 roku. Jak donosi serwis Computerworld.com w październiku 2012 roku deweloper udostępnił aplikację w wersji poglądowej. Pozytywne testy pozwoliły na dość optymistyczne prognozy, że nowa wersja przeglądarki zostanie udostępniona w styczniu 2013 roku. Jednakże prace nad tą wersją znacznie się przedłużyły.
Internet Explorer kontra Firefoks 26

Nowa przeglądarka Firefox 26 jest oparta o interfejs modern IU i jest dedykowana dla dotykowej wersji Windows 8 dostępnej na PC i urządzeniach przenośnych. Pomimo, że system Microsoftu ustawia zawsze Internet Explorer jako domyślną przeglądarkę, Mozzilla nie zraża się i informuje o kontynuowaniu prac aż do momentu zakończenia nowej aplikacji. Deweloper swoją nową wersją przeglądarki określoną pieszczotliwie mianem „Metro-ized” walczy przede wszystkim o utrzymanie konkurencyjności na rynku.

Czy Mozzlia utrzyma wysoką pozycję na rynku i czy uda się zachwycić użytkowników nową przeglądarką. A może wyprze ona z rynku produkt Microsoft będzie można się o tym przekonać już w grudniu br.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Blog ogólnotematyczny

    Ah! Jakże ja to uwielbiam. Mój blog ogólnotematyczny, mój kawałek świata, odrobina internetu. Miejsce, w którym mogę dzielić się moimi pomysłami i tym co mnie interesuje. Miejsce, w którym mogę dzielić się swoim spojrzeniem na świat i tym co dla mnie ważne. Gdyby każdy chciał zacząć pisać i dzielić się swoimi przemyśleniami, jakże ciekawszym byłby…

    Read more

Kategorie