Ghost z premierą

Ghost z premierą
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ghost z premierą. Postaje nowa platforma z myślą o blogerach na całym świecie

Ghost jest nowoczesną platformą blogową, której projekt został kilka miesięcy oficjalnie zaprezentowany branży technologiczne. Prace nad ostateczną wersją nadal trwają, ale zdaniem założycieli – jest szansa, że Ghost zagrozi pozycji popularnych CMS’ów, a w tym m.in. darmowemu WordPressowi.

Ghost – platforma blogowa
Nowy CMS jako alternatywa dla WordPressa

System blogowy jakim ma stać się Ghost powstał przy środkach jakie zostały przydzielone temu projektowi za pośrednictwem Kickstarter’a. Ostatecznie Ghost będzie prostym w instalacji, lekkim i responsywnym środowiskiem skierowanym do blogerów, którzy nie mają ochoty konfigurować WordPressa – ten drugi stał się już bardziej zaawansowanym systemem do tworzenia portali i sklepów niż podstawowym źródłem stworzonym dla internetowych dziennikarzy.

Ghost budzi jednak wiele kontrowersji, ale ostatecznie ma spełniać podstawową wartość, czyli być możliwie prosty w obsłudze. Wewnątrz panelu administracyjnego użytkownik otrzyma pełne, graficzne raporty na temat aktywności oraz wiele innych funkcjonalności, których na próżno szukać w konkurencyjnych rozwiązaniach.
Brak możliwości komentowania wpisów

Z oficjalnych komunikatów jakie trafiają do sieci wynika, że Ghost w swoim zamyśle nie będzie zapewniał możliwości dodawania opinii do publikowanych materiałów.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Pomoc w pisaniu prac licencjackich

    Napisanie pracy licencjackiej to duże wyzwanie. Zwykle jest to pierwszy tak duży projekt, który realizujemy w swoim życiu ? to normalne więc, że możemy mieć trudności. Wielu studentów nie radzi sobie z pisaniem pracy licencjackiej i szuka pomocy na zewnątrz. Nie chce się skompromitować przez promotorem albo średnio może liczyć na jego pomoc, chce więc,…

    Read more

Kategorie