HTC One Max

HTC One Max
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

HTC One Max będzie lepszym urządzeniem, niż mogliśmy się tego spodziewać

One Max jako flagowy przedstawiciel marki HTC wydaje się być lepszym projektem rynkowym, niż można byłoby się tego spodziewać po pierwszych publikacjach dostępnych w sieci.

HTC One Max
HTC One z debiutem w Azji i Stanach Zjednoczonych

Najnowsze doniesienia medialne wskazują, że konfiguracja sprzętowa nowego HTC One Max będzie nieco inna niż mogły na to wskazywać pierwsze nieoficjalne przecieki branżowe. Pierwotnie spekulowano, że procesorem napędzającym konstrukcję ma być Qualcomm Snapdragon 800, z czasem sugerowano jednak S4 Pro, a producent zdecydował się jednak na model Snapdragon 600.

W przypadku pozostałych kwestii nie ma raczej odejścia od pierwotnego zarysu. HTC One Max otrzyma aluminiową obudowę, 5,9-calowy wyświetlacz w standardzie 1080p. Do dyspozycji użytkownika będzie także poprzednia wersja Androida 4.3, 2 GB pamięci operacyjnej RAM.
Co z czytnikiem linii papilarnych?

Spekulowano do tej pory, że HTC One MAX ma otrzymać w wyposażeniu także czytnik linii papilarnych na wzór technologii zastosowanej w najnowszej wersji iPhone’a. Ostatecznie producent nie potwierdził, ale nie zaprzeczył tym informacjom. Cena urządzenia nie jest na tę chwilę znana.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Są między nami

    Jednym z najpoważniejszych problemów utrudniających człowiekowi samodzielne funkcjonowanie jest utrata wzroku. Ale czy ktoś, kogo dotknie takie nieszczęście musi czuć się całkowicie bezradny? Przeciwdziałaniu temu zagrożeniu służy edukacja dla osób niedowidzących i niewidomych. Edukacja ta przebiega wieloetapowo. Podstawą jest edukacja psychologiczna kształtująca motywację osób niepełnosprawnych do podjęcia pracy kompensacyjnej. Drugi etap to edukacja usprawniająca różne…

    Read more

Kategorie