Liczy się tylko i wyłącznie wynik

Liczy się tylko i wyłącznie wynik
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wynik jest najważniejszy, a nie droga do niego. Lubisz pisać posty na blogu? Sprawia Ci to dużą radość? A ile zarobiłeś? 5 euro na AdSense w rok? Śmiech na sali. Musisz się poważnie zastanowić nad tym, czy Ty chcesz naprawdę zmonetyzować swoją pisarską działalność. No chyba, że piszesz dla zabawy, to daj sobie spokój z AdSense i usuń je z bloga. Pisanie może być „fajne”, ale jeżeli Ty nie masz żadnych rezultatów, to po co Ci to, poza rozrywką?
Ja nie piszę swoich blogów/stron, czy też nie podejmuję innych moich działań biznesowych dla zabawy. Robię to tylko ze względu na możliwy wynik, czyli powiększenie mojego stanu majątku. Gdyby ktoś mi płacił do końca życia 10 tys. zł miesięcznie (uwzględniając zmieniającą się inflację), to bym zrezygnował z prowadzania bloga. Niestety tak dobrze nie ma. Trzeba działać, by mieć wyniki biznesowe.
8. Zacznij działać
Najważniejszą rzeczą jest podjęcie działania. Nie czytanie, nie gromadzenia wiedzy, nie planowanie itp. tylko działanie. Musisz wykonać ten pierwszy rok. Jeżeli go nie zrobisz, to zapomnij o wynikach, pieniądzach i przyszłym sukcesie. Tylko od Ciebie zależy to, czy będziesz miał sukces czy nie. Zrób w końcu coś – nawet możesz to zrobić źle – ale w końcu to zrób. Nikt nie zacznie za Ciebie.
Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak przestać odwlekać i podjąć w końcu działanie, to polecam Ci znakomity ebook o jakże znaczącym tytule Przestań odwlekać i zacznij działać znanego praktyka rozwoju osobistego Bartka Popiela.
To by było na tyle. Mam teraz dla Ciebie ważne ćwiczenie. Wykonaj chociaż połowę wskazówek zawartych w tym wpisie, w tym obowiązkowo punkt 8.
A czy Ty masz swoje recepty na sukces? Czy uważasz się już za człowieka, który odniósł sukces? Napisz o tym w komentarzu!

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Wpływ dziecka na dorosłych

    Ponadto, nacisk jest położony zawsze na wpływ, jaki mają rodzice na dziecko. Rodzice są zawsze opisywani jako osoby biorące aktywny udział w określeniu, całkiem niezależnie od niemowlęcia, postaw, jakie one przyjmują. Ani jedno z tych założeń nie jest prawdziwe. Rodziców nie muszę przekonywać co do prawdziwości pierwszej kwestii. Najlepiej widzą oni, jak często odczuwają zmęczenie,…

    Read more

Kategorie