Microsoft

Microsoft
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Microsoft przygotowuje się do wprowadzenia Windows 8.1, ale już teraz rozpoczyna przygotowania do wersji 9.0

Niedawno cieszyliśmy się kolejną nową wersją Windows 8, która jest doskonałym systemem dla urządzeń mobilnych. Obecnie firma Microsoft wydaje na rynek nową wersję Windows 8.1 „Blue”, a w sieci przeczytać już można o kolejnych nowych edycjach systemu operacyjnego Windows.

Kryzys w Microsoft

Dotychczas pomimo masowej kampanii reklamowej Windows 8, Windows RT oraz Windows Phone 8 firma Mirosoft odczuwa brak zainteresowania rynku swoimi produktami. Nowe Windowsy nie zwojowały ani rynku PC ani rynku urządzeń mobilnych. Dlatego też marketingowcy podjęli decyzję o radykalnych zmianach strategii. Co dokładnie zmieni się w nowych produktach nie wiadomo natomiast w sieci jest głośno o tym, że firma chce odejść od wydawania kolejnych edycji pakietów poprawek (tzw. Service Pack), a zamiast nich chce wchodzić co roku z nowymi systemami operacyjnymi.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Dublety

    Dobrze wykonane dublety, osadzone w metalowej oprawie, są dla niedoświadczonego oka trudne do rozpoznania. Najprostsza metoda to zanurzenie w oleju. Różny współczynnik załamania światła w szkle i kamieniu lub w dwóch identycznych częściach i warstwie spoiwa prowadzi do uwidocznienia płaszczyzny styku kamienia ze szkłem lub kamienia z warstwą kleju. A więc mamy dwie grupy imitacji…

    Read more

Kategorie