Nauka języka angielskiego – metoda krok po kroku

Nauka języka angielskiego – metoda krok po kroku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nauka języka angielskiego – metoda krok po kroku

W ciągu ostatnich dni na moim blogu pojawił się szereg wpisów dotyczących nauki języka angielskiego. To, że język angielski jest niesamowicie ważny podkreślałem już wielokrotnie na tym blogu i nie zamierzam pisać tutaj o tym, po raz kolejny. Nieznajomość języka angielskiego to w dzisiejszych czasach „strzał z stopę”. Nie chcę nawet słyszeć w komentarzach o tym, że można znać jakieś tam inne języki i angielski nie jest konieczny. To są zwykłe bzdury. Angielski jest konieczny. Musisz go znać – chociaż najważniejsze podstawy.

Nie mówię Ci, że masz być guru angielskiego itp., ale najważniejsze zwroty, kluczowe wyrazy i absolutne podstawy gramatyki musisz znać. I kropka. W tym wpisie nie będę podawał kolejnych sposobów nauki (ale spokojnie – na blogu na pewno się jeszcze pojawią jakieś wpisy dotyczące nauki tego języka), ale chcę w nim zebrać wszystkie informacje w formie linków do moich artykułów, które ukazały się na blogu. Tak abyś miał ogląd na całość tego co tutaj publikuję. Wiem, że nikt nie lubi czytać długich postów, więc bez ociągania się zaczynamy. Skrótowo opiszę, co się znajduje pod każdym z linków

1. Dlaczego warto uczyć się angielskiego? 5 mocnych powodów – podaję solidne argumenty, „po co, na co i dlaczego” warto się uczyć języka angielskiego.

2. Jak skutecznie uczyć się angielskiego? 9 wskazówek – konkretne wskazówki pomocne w nauce.

3. Jak efektywnie uczyć się języka angielskiego? – jak wyżej (PS. Jest to obecnie najpopularniejszy wpis na blogu).

4. Piosenki do nauki angielskiego – 10 najlepszych – podaję 10 piosenek, które bardzo pomogły mi w nauce języka angielskiego (według poziomów zaawansowania).

5. Samodyscyplina – klucz do sukcesu w nauce angielskiego – czyli o tym, bez czego wszystkie metody nauki są do niczego.

6. Nauka angielskiego przez zabawę. 7 sposobów – zabawa to także świetny sposób na naukę. Nie wierzysz? To sprawdź sam!

7. Jak nauczyć się gramatyki angielskiej – pewne podstawy gramatyczne języka angielskiego trzeba znać.

8. Dlaczego warto uczyć się angielskiego samemu? – a dlaczego by nie?

9. Jakie masz problemy z nauką angielskiego? – jeżeli masz jakieś problemy to daj znać w komentarzu pod tym wpisem.

To było na tyle – na razie na blogu nastąpi „odwilż” jeśli chodzi o naukę języka angielskiego. Zresztą to w końcu działanie daje rezultaty, a nie czytanie kolejnych wpisów dotyczących nauki języka angielskiego. Tak więc jeżeli jeszcze nie czytałeś żadnego z powyższych wpisów, a masz problemy z nauką angielskiego, to powinieneś czym prędzej zacząć. A potem wdrażaj te wpisy krok po kroku.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Nauka historii w praktyce

    Najbardziej doskonałą formą edukacji historycznej, jest zgłębianie wiedzy teoretycznej, która będzie poparta praktycznym doświadczeniem tego, o czym czytamy. Nauka historii powinna łączyć się z możliwością bezpośredniego obcowania z aspektami, o których uczeń czyta w podręczniku. Żeby dobrze poznać początki polskiej tradycji i zalążków państwowości, należy osobiście zwiedzić Biskupin. Muzea stanowią idealne udokumentowanie wiedzy teoretycznej. Zbiory…

    Read more

Kategorie