Nexus 5 zaprezentowany przez Google. Znamy wstępną cenę

Nexus 5 zaprezentowany przez Google. Znamy wstępną cenę
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Nexus 5 zaprezentowany przez Google. Znamy wstępną cenę

Premiera Naxus’a 5 przed nami. Google dozowało przez wiele miesięcy informacje na temat nowego urządzenia, ale kilka dni smartfon został nieoficjalnie zaprezentowany na platformie Google Play. Nieoficjalnie, bo trafił do sieci tylko na chwilę, ale wiemy już jak ma wyglądać i na jaką konfigurację sprzętową mogą liczyć potencjalni klienci.

Nexus 5
Informacje na temat Nexus’a 5 wyciekły do sieci od samego Googe

Smartfon pojawił się w Google Play jeszcze przed oficjalną premierą przygotowywaną przez giganta. Ostatecznie prezentacja smartfona zniknęła równie szybko, jak się pojawiła, ale materiały dotyczącego tego modelu udało się zarchiwizować użytkownikom serwisu.
Konfiguracja sprzętowa jest już znana

Poza samą prezentacją wizualną, Nexus 5, który pojawił się w usłudze firmy Google został dokladnie opisany pod względem technicznym. Wiadomo już, że urządzenie będzie wyposażone w zależności od konfiguracji w procesor Snapdragon 800 firmy Qualcomm (taktowanie na poziomie 2,3 GHz), duży 5-calowy ekran w standardzie IPS i rozdzielczości nominalnej 1080p. Poza tym do dyspozycji użytkownika będą 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz najnowszy system operacyjny Android 4.4 (KitKat).

Cena urządzenia została ustalona na poziomie 349 $.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Wskaźniki stresu

    Mężowie, którzy stworzyli ten mylny obraz zajęć związanych z pro-wadzeniem domu i wychowywaniem dzieci, wyrażają zdziwienie i nieza-dowolenie, kiedy ich żony narzekają na wyczerpanie i stargane nerwy pod koniec dnia. Prawda jest zupełnie inna. Za pomocą wskaźników stresu, któ|re znajdują się w organizmie, od bicia serca po zmiany zachodzące w przewodności elektrycznej skóry, nasze badania…

    Read more

Kategorie