Notatki z budownictwa grudzień 2017

Notatki z budownictwa grudzień 2017
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Notatki z budownictwa grudzień 2017

Taśmy kojarzą się głównie ze sklepami papierniczymi i przyborami szkolnymi, jednak nie należy dać się zwieść. Są one bowiem podstawowymi artykułami stosowanymi w przemyśle budowlanym. Nie chodzi jednak o zwyczajne przezroczyste taśmy klejące, jakich używa się do klejenia papieru. Taśmy budowlane są narzędziami specjalistycznymi, wyróżniamy wiele ich rodzajów.

Warto podkreślić, że z taśmami takimi styczność miał każdy z nas, nie trzeba być zawodowym budowlańcem, by ich używać. Weźmy na przykład remont i przemalowywanie ścian – używamy wtedy papierowej taśmy, by zabezpieczyć folią wyposażenie naszego domu. Na pewno większość z nas zetknęła się w życiu z taśmą izolacyjną o charakterystycznej, srebrnej barwie – jeśli nie używaliśmy jej, to na pewno chociaż ją widzieliśmy. Jest bardzo popularna i łatwo dostępna. Podczas ozdabiania ścian naszych domów często używamy specjalnej budowlanej taśmy dwustronnej. Może nas zaskoczyć fakt, iż taśma taka charakteryzuje się udźwigiem nawet do 3 lub 5 kilogramów.

Po tym wstępie dokładnym omówieniem wszystkich rodzajów stosowanych w budownictwie taśm zajmiemy się na następnym wykładzie.

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Druki szkolne

    Kiedy zbliża się koniec roku szkolnego, zaczyna się również wiele papierkowej roboty. Trzeba drukować świadectwa oraz dyplomy dla najzdolniejszych uczniów, którzy wykazali się jakoś szczególnie w różnych dziedzinach. Należy docenić ich pracę i wkład w rozwijanie się przez zdobywanie kolejnych nagród dla szkoły. Dlatego też w tym czasie są tak użyteczne druki szkolne. Często wszystko…

    Read more

Kategorie