Nowy Android 4.4 „KitKat”

Nowy Android 4.4 „KitKat”
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Nowy Android 4.4 „KitKat”. Google zdecydowało się na zacieśnienie współpracy z Nestle

Nawet małe dziecko kojarzy nazwę wielkiego koncernu spożywczego Nestle. „KitKat” każdy skojarzy z nazwą popularnego wafelka oblanego czekoladą, obecnie jest to także nazwa nowego Adroida 4.4 „KitKat”.

Niespodziewana zmiana planów

Plany Google dotyczące powstania nowego Androida były powszechnie znane w internecie. Wiadomo było, że będzie to Android 5.0 o nazwie kodowej „Key Lime Pie”. Dlatego też informacja o zmianie planów zelektryzowała środowisku Internautów. Firma Google zmieniła swoje plany dotyczące także nowej wersji systemu Android. Google decyzję o zmianie nazwy systemu podjął zupełnie nie dawno i z porozumieniem z firmą Nestle. Ponieważ nowy Android będzie nosił nazwę popularnego batonika KitKat i będzie to wersja 4.4. Informacja ta pojawiła się w raz inną napisaną przez Sundar Pichai z firmy Google na Twitterze. Można się z niej dowiedzieć, że do tej pory uruchomiono na świecie aż miliard kopii systemu operacyjnego Android.
Wielka czekoladowa promocja

Google i Nestle już rozpoczęły kampanię promocyjną nowego wspólnego produktu. Firma Nestle zapowiedziała wprowadzenie specjalnej edycji batoników KitKat, ponad 50 milionów sztuk dzięki którym wygrać będzie można nowy tablet Nexus 7 oraz kupony promocyjne na zakupy w sklepie Google Play Store. Również wygrać będzie można specjalnie przygotowane batoniki KitKaty, w kształcie figurki Androida. Akcja promocyjna ma objąć 19 krajów jeszcze nie wiadomo czy trafią na rynek Polski. Wiadomo natomiast, że trafi na rynek w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Australii.

Kiedy nowy Android 4.4 trafi na Polski rynek nie wiadomo. Natomiast pojawienie się przed główną siedzibą firmy Google wielkiej czekoladowej figurki symbolizującej Android 4.4 KitKat świadczy o tym, że nowa wersja systemu operacyjnego jest już gotowa.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Hodowla krysztalu

    Każdy może wyhodować kryształ. Każdy, kto tylko ma na to ochotę, i to bez specjalnych przyrządów, chemikalii czy urządzeń laboratoryjnych. Wystarczy chęć i… cierpliwość. Przed tym jednak proponuję dokonanie oględzin kryształów. Najpiękniejsze kryształy można spotkać w muzeum geologicznym. Są tam kryształy duże, barwne, najczęściej doskonale krystaliczne, bardzo często kryształy szlachetne. Mają one tylko jedną wadę….

    Read more

Kategorie