Nowy Android 4.4 „KitKat”

Nowy Android 4.4 „KitKat”
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Nowy Android 4.4 „KitKat”. Google zdecydowało się na zacieśnienie współpracy z Nestle

Nawet małe dziecko kojarzy nazwę wielkiego koncernu spożywczego Nestle. „KitKat” każdy skojarzy z nazwą popularnego wafelka oblanego czekoladą, obecnie jest to także nazwa nowego Adroida 4.4 „KitKat”.

Niespodziewana zmiana planów

Plany Google dotyczące powstania nowego Androida były powszechnie znane w internecie. Wiadomo było, że będzie to Android 5.0 o nazwie kodowej „Key Lime Pie”. Dlatego też informacja o zmianie planów zelektryzowała środowisku Internautów. Firma Google zmieniła swoje plany dotyczące także nowej wersji systemu Android. Google decyzję o zmianie nazwy systemu podjął zupełnie nie dawno i z porozumieniem z firmą Nestle. Ponieważ nowy Android będzie nosił nazwę popularnego batonika KitKat i będzie to wersja 4.4. Informacja ta pojawiła się w raz inną napisaną przez Sundar Pichai z firmy Google na Twitterze. Można się z niej dowiedzieć, że do tej pory uruchomiono na świecie aż miliard kopii systemu operacyjnego Android.
Wielka czekoladowa promocja

Google i Nestle już rozpoczęły kampanię promocyjną nowego wspólnego produktu. Firma Nestle zapowiedziała wprowadzenie specjalnej edycji batoników KitKat, ponad 50 milionów sztuk dzięki którym wygrać będzie można nowy tablet Nexus 7 oraz kupony promocyjne na zakupy w sklepie Google Play Store. Również wygrać będzie można specjalnie przygotowane batoniki KitKaty, w kształcie figurki Androida. Akcja promocyjna ma objąć 19 krajów jeszcze nie wiadomo czy trafią na rynek Polski. Wiadomo natomiast, że trafi na rynek w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Australii.

Kiedy nowy Android 4.4 trafi na Polski rynek nie wiadomo. Natomiast pojawienie się przed główną siedzibą firmy Google wielkiej czekoladowej figurki symbolizującej Android 4.4 KitKat świadczy o tym, że nowa wersja systemu operacyjnego jest już gotowa.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Nauka jazdy – Sosnowiec

    Prawo jazdy jest obecnie niezbędne, niezależnie od tego czy chodzi o życie nasze prywatne czy zawodowe. Aby mieć prawo jazdy, należy najpierw nauczyć się jeździć. Nauka jazdy odbywa się w szkole jazdy. Przepisy często się zmieniają i obecnie jest wiele z tym zamieszania. Aby nauka jazdy mogła być przez nas odbywana, musimy spełnić kilka obowiązków….

    Read more

Kategorie