Odwijak na miejscu budowy

Odwijak na miejscu budowy
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Odwijak na miejscu budowy

Niezbędnym urządzeniem, bez którego raczej nie można się obejść w miejscu budowy jest odwijak.
Jak sama nazwa wskazuje, służy do odwijania, ale również za jego pomocą można wykonywać czynność odwrotną tj. nawijać.
Materiałami takimi na budowie będą przewody odgromowe, przewody elektryczne , jak również rury do wykonania ogrzewania podłogowego. Ten typ odwijaka znajduje również zastosowanie w hurtowniach elektrycznych, czy też sklepach z materiałami budowlanymi.
Urządzenie to posiada bardzo prostą, lekką konstrukcję (ok. 7 kg) o niewielkich gabarytach :
– wysokość ok. 110 cm;
– szerokość ok. 100 cm.
Umożliwia to sprawną i bezpieczną pracę. Urządzenie można używać zarówno w pionie, jak również w poziomie. Uzależnione to jest od rodzaju nawiniętego materiału.
Oprócz wygody użytkowania, które pozwala na sprawne dozowanie danego materiału np. kabla jest ono niezbędne do zachowaniu ładu i porządku w miejscu pracy. Dzięki niemu minimalizujemy ryzyko np. potknięcia się czy zahaczenia o przewód, czego następstwem może być wypadek przy pracy. Materiał jest w jednym miejscu, nie stanowi zagrożenia oraz jest gotowy do użycia.

tagi kluczowe: Odwijaki marki Herrblitz, Odwijaki marki Herrblitz, Odwijaki w ofercie BTC maszyny, żarówka spaleniowa, krzem bezpostaciowy

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Sukces muzyczny, czym się charakteryzuje

    Nie wiem, dlaczego w naszym kraju, tak wiele gwiazd muzycznych, uważających się za wirtuoza sceny muzycznej, skoro w rzeczywistości tak nie jest. Dla mnie, to pan Grechuta czy Niemen, mogą się za takie ikony uważać, ewentualnie również nieżyjący wielki artysta, czyli Rysiek Rydel. Tutaj nie chodzi, by pojawić się na scenie, trzeba jeszcze skutecznie dotrzeć…

    Read more

Kategorie