Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

Czym są szkolenia zamknięte?

Coraz więcej firm stawia na odpowiednie wykwalifikowanie własnych pracowników. W związku z tym wewnątrz danego przedsiębiorstwa czy instytucji organizowane są szkolenia zamknięte, przeznaczone dla kadry w celu podniesienia jej kompetencji w danym zakresie.

Szkolenia zamknięte zazwyczaj przeprowadzane są po prostu w siedzibie firmy, choć nie jest to regułą. Niewątpliwą zaletą jest tu możliwość indywidualnego dopasowania daty, miejsca, programu czy formy przebiegu kursu w zależności od potrzeb konkretnej grupy pracowników. Ceny takich szkoleń uzależnione są m. in. od liczby biorących w nim udział uczestników lub godzin jego trwania. Szkolenia zamknięte przeznaczone są zazwyczaj dla grup od 10 do 30 osób, choć możliwa jest oczywiście w tej kwestii inna opcja. Wszystko zależne jest od indywidualnych potrzeb i charakteru danej firmy.

Przeprowadzane w ten sposób szkolenia są efektywne – pozwalają przyswoić sporo materiału i wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Specjaliści, którzy je prowadzą, zwykle chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania, problemy i wątpliwości. Dodatkowo istnieje szansa poruszenia zagadnień, dotyczących działań tej jednej, konkretnej firmy, co nie zawsze jest możliwe w przypadku szkoleń otwartych, w których udział biorą pracownicy zebrani z różnych jednostek czy instytucji.

Firm, przeprowadzających szkolenia zamknięte z wielu dziedzin – od prawa, przez finanse, po etykę czy BHP – nie brakuje. Kontakt i ofertę większości z nich znaleźć można bez problemu w sieci.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Kurs językowy Katowice

    Jak wybrać kurs językowy? Kursy językowe to coś powszechnego w świecie globalizacji – od pracowników na każdym szczeblu wymaga się bowiem płynnego mówienia po angielsku, niemiecku, coraz częściej po chińsku itd. W związku z tym rynek jest wręcz przepełniony licznymi ofertami, z których część jest atrakcyjna, a część zupełnie odwrotnie. Jak więc wybrać dobry kurs…

    Read more

Kategorie