Wady korzystania z Internetu

Wady korzystania z Internetu
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Wady korzystania z Internetu

Choć o Internecie mówi się głównie w samych superlatywach, niektórzy dostrzegają i jego słabsze strony. Na pewno sieć nie jest wyzbywa z wszelkich wad, dlatego trzeba zwrócić na nie swoją uwagę.

Internet to przede wszystkim ogromny i okropny pożeracz czasu. Wchodząc do niego wyłącznie na tzw. „jedną minutkę”, można spędzić w nim potem nawet kilka godzin. Często to się zdarza i niemalże każdy Internauta ma z tym problem. Jeśli do tego użytkownik sieci nagle natrafi na Wielotematyczny portal internetowy wordpress dla każdego, który bardzo mocno go zainteresuje, prawdopodobnie szybko zapomni o czekających go obowiązkach, zajęciach szkolnych czy pracy, woląc zająć się ulubionymi czynnościami. Internet w pewnym stopniu utrudnia też życie w tzw. „realu”. Im częściej człowiek w nim przebywa, tym mocniej traci kontakt z rzeczywistością.

Oczywiście nawet te wady nie oznaczają, że z Internetu nie powinno się w ogóle korzystać. Ogólnie rzecz biorąc jest on wartościowym i przydatnym dla człowieka narzędziem.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Coaching – Sosnowiec

    Spełniaj marzenia W ostatnich latach, w Polsce panuje moda na korzystanie z usług trenerów mentalnych i osób, której pomagają w podejmowaniu życiowych decyzji. Korzystanie z usług takiego trenera, przestało być snobizmem, a stało się metodą do uzyskania równowagi życiowej. Coaching stał się czymś więcej, niż lawiną pustych sloganów, wygłaszanych przez dobrze ubranych panów, z przyklejonym…

    Read more

Kategorie