YouTube konkurencją dla Soptify?

YouTube konkurencją dla Soptify?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

YouTube konkurencją dla Soptify? Największy serwis wideo wprowadzi usługę muzyczną

Z najnowszych doniesień medialnych wynika wprost, że Google ma wprowadzić nowoczesną usługę muzyczną, która mogłaby być realną konkurencją dla takich marek jak Rdio, Spotify oraz Deezer. Wszystko ma zostać spięte pod serwisem YouTube.

YouTube z muzyką „na życzenie”

O tym, że YouTube może stać się również platformą muzyczną donosi portal Billboard. W publikacji udostępnionych przez redakcję czytamy, że usługa muzyki na życzenie zostanie wdrożona do serwisu zarządzanego przez Google w opcji płatnej oraz darmowej. Pierwsza, tj. komercyjna ma umożliwić użytkownikom słuchanie muzyki w trybie offine, a także obsługę okularów Google Glass oraz całkowite pozbycie się reklam. Użytkownicy, którzy zdecydują się na korzystanie z usługi w wersji bezpłatnej muszą otrzymają nieograniczoną możliwość przeglądania materiałów wideo i aduio z towarzyszącymi, ale przerywanymi display’ami oraz komunikatami komercyjnymi dźwiękowymi.

Wiadomo już, że usługa muzyczna oferowana przez YouTube miałaby być dostępna dla komputerów PC oraz jako specjalne aplikacje dedykowane urządzeniom mobilnych (m.in. tablety i smartfon’y).
Google nie potwierdza nieoficjalnych doniesień

Google na razie nie udzieliło żadnych konkretnych informacji na temat swojej nowej usługi w ramach YouTube, enigmatycznie wskazując, że serwis jest nadal rozwijany i będzie dostosowywany do bieżących potrzeb użytkowników.

Informacje jakie krążą w sieci mimo wszystko wydają się potwierdzać prace nad nową funkcjonalnością, ponieważ na początku 2013r. Google podpisało stosowne umowy z globalnymi wytwórniami muzycznymi, a w tym m.in. Sony Music Entertainment.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Przedszkola publiczne Gdańsk

    Przedszkole jako jeden z pierwszych ważniejszych wyborów rodzicielskich Każde dziecko w jednym z początkowych etapów swojego życia potrzebuje odpowiedniej edukacji niezbędnej do prawidłowego rozwoju. Zanim jednak zacznie uczęszczać do szkoły podstawowej, czeka je pewnego rodzaju przygotowanie, które zapewnia przedszkole. W dzisiejszych czasach mamy do wyboru instytucje państwowe, które istnieją od dawien dawna, a także prywatne,…

    Read more

Kategorie