Zasady działania pożyczki gotówkowej

Zasady działania pożyczki gotówkowej
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Zasady działania pożyczki gotówkowej

Pożyczka gotówkowa to produkt dzięki któremu można pozyskać pieniądze na dowolny cel. Taka pożyczka jest możliwa do uzyskania w banku albo w instytucji parabankowej. Z reguły pożyczki gotówkowe zaciągane są po to aby sfinansować remont, zakup sprzętu AGD, podróż czy leczenie. Pożyczka gotówkowa jest produktem stosunkowo prostym a formalności związane z jej uzyskaniem na zabierają zbyt wiele czasu. Pożyczki gotówkowe zwykle opiewają na kwoty od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy złotych.
Najważniejsze koszty związane z posiadaniem pożyczki gotówkowej to opłacenie prowizji oraz odsetek od pożyczonej kwoty. Bardzo często jednak zdarzają się promocje dzięki czemu można uzyskać pożyczkę z obniżoną prowizją albo wręcz bez prowizji. Część banków udzielając pożyczki wymaga także opłacenia ubezpieczenia. Gdy klient otrzyma już pożyczkę jest zobowiązany co miesiąc opłacać raty. W ich skład wchodzi proporcjonalna część kapitału oraz odsetki. Pożyczka gotówkowa jest tym droższa im dłuższy jest jej okres spłaty.

Pozostałe artykuły o nauce, szkole oraz edukacji:

about author

admin

related articles

Nasza ankieta:

Czy można znaleźć w Katowicach dobry, sktueczny ale niedrogi coaching?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwa

Zobacz także:

  • Kurs angielskiego Poznań

    Jest jednym z najpopularniejszych języków świata, a jego znajomość sprawi, że bez większych problemów będziemy mogli porozumieć się z mieszkańcami niemal każdego kraju na świecie. W XXI wieku język angielski stał się tym, czym w średniowieczu była łacina – językiem uniwersalnym, którego znajomość staje się przepustką do wielkiego świata i wielkiej kariery. Jak jednak poznać…

    Read more

Kategorie